İnternet Şubesi

Hizmetlerimiz

Oto Cam Film
Araç Cam Filmi, uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır.
Oto Cam Kriko Tamiri
Araçlarınızın Elektrikli( Otomatik Cam ) veya Manuel Cam Kilitlerinde Meydana Gelen Arızaları Tamir Yapmaktayız.
Oto Cam Yenileme
Camınızı yenilemeden önce tamir etmeye çalışır ve çoğunlukla değiştirme ile ilgili zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlarız.
Sunroof Tamiri
Her türlü aracın açılır tavan (sunroof) sorunlarını profesyonel kadromuzla onarmaktayız. Açılmayan, yavaş çalışan sunrooflarınız için ücretsiz test ederek net maliyet fiyatını çıkartıp sizlere sunuyoruz.
Ayna Tamiri
Ayna tamiri ile ilgili kapsamlı bir araştırma yaparak İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren öztürk kardeşler oto cam sizlere istediğiniz hizmeti sunabilmek için detaylı bir çalışma yürütmektedir.
Çatlak Cam Tamiri
Ön/yan/arka camında bulunan çatlak bölgeyi özel bir kimyasal maddeyle işleyip taş izlerini ve çatlağı % 80-95 arası bir oranda kaybediyor.Cam yenileme süresi, orijinal cam lastiğinin değiştirilmemesi amacı ile yapılır.

Şirket Politikamız

 • 01
  Misyonumuz
  Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak müşteri odaklı çalışma statejimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmek
 • 02
  Vizyonumuz
  Müşterilerimizi her zaman %100 memnun eden ve yüzünü güldüren ldier bir oto cam şirketi olmak
 • 03
  Kurumsal Değerler
  Müşteri Bağlılığına verdiğimiz önemle verilen işleri zamanında tamamlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak büyümek
 • 04
  Kalite Standartları
  Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Standartlarına Sahiptir.

Anlaşmalı Kasko Firmaları

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto